KURUMSAL KİMLİK ÇALIŞMASI

KURUMSAL KİMLİK ÇALIŞMASI

Bir girişimci veya startup olarak başladığınızda, kurumsal bir kimliğe sahip olmak kulağa biraz kötü gelebilir ama şunu biliyoruz ki görünüş ve tasarım her şeydir.

Şirketinizin ya da işletmenizin müşterileriniz tarafından nasıl göründüğüyle ilgili düşünmek ve buna önem vererek bilinçli ve odaklı bir şekilde şirketinizin kimliğini oluşturmak son derece önemlidir.

Peki, nedir bu kurumsal kimlik?

İşinizi sürdürülebilir bir başarıya taşıyan kurumsal kimliği nasıl oluşturabiliriz?

Kurumsal Kimlik Çalışması - Iconium Bilişim - Konya yazılım firması

Kurumsal Kimlik Nedir?

Şunu söylemeliyiz ki siz ilgilenseniz de ilgilenmeseniz de markanızın zaman içerisinde bir kurumsal kimliği oluşmaktadır.

Birçok yerde logonuzu kullanıyorsunuz ya da sosyal medya paylaşım yapıyorsunuz ve bunun gibi birçok durum birleşerek sizin kurumsal kimliğinizi oluşturuyor burada önemli olan nokta sizin bunları şansa bırak bırakmayacağınıza yöneliktir.

Kurumsal kimliğinizi sadece tasarımından oluşuyor olarak düşünmemek gereklidir. İyi bir kurumsal kimlik tasarımla birlikte markanın kültürünü ve kişiliğini de yansıtmalıdır.

İsterseniz köklü bir firma ya da yeni bir girişim olun kurumsal kimliğinizi önem vererek ilerlemeniz oldukça önemli.

Haber bültenimize abone ol

Haberlerimizi ve fırsatlarımızı size ulaştırmak için bültenimize abone olun. Endişelenmeyin, spam'den nefret ediyoruz ve gizliliğinize saygı duyuyoruz.

Yükleniyor...