E-Ticaret Çözümleri

E-Ticaret Çözümleri

Iconium yazılım ve bilişim yazılım ekipleri tarafından işletmelere özel olarak kodladığımız E-Ticaret sistemi ile işletmelere E-Ticaret alanında yardımcı oluyoruz.

Üstün UX/UI tasarımıyla, işletmenize dijital varlığını geliştirmek, müşteri tabanını genişletmek ve ek gelir akışları oluşturmak ve yönetmek için ihtiyaç duyduğu araçları sağlıyoruz.

Bu araçları sağlarken kesinlikle hiçbir hazır sistem kullanmıyoruz tüm entegrasyonları ve yapıları sizin talepleriniz doğrultusunda kendi ekibimiz ile kurgulayıp kodluyoruz.

Sofistike ve çevik bir E-Ticaret teknolojisi yığını oluşturarak, işletmenizin yeni endüstri trendlerine, tüketici davranışlarına ve gelişen teknolojilere hızla uyum sağlayabilmesi için ölçeklenebilirlik sağlıyoruz.

Iconium bilişim tamamen kendi üretmiş olduğu yazılımlar ile E-Ticaret çözümleri sunmaktadır. Kesinlikle hazır bir yapı ya da script kullanmamaktadır.

ETicaret Entegrasyonları

Ekibimiz, CMS, CRM, IMS ve diğer üçüncü taraf yazılımları gibi işletmenizin mevcut araçlarını hızlı ve güvenli bir e-ticaret platformuyla entegre eder, böylece ödemeleri güvenli bir şekilde işleyebilir ve verileri yönetebilir ve ayrıca belirli iş akışlarını otomatikleştirebilirsiniz.

E-ticaret Çözümleri - Iconium Bilişim - Konya E-Ticaret Sitesi

Müşteri deneyimi

KOBİ'lerle işbirliği, pazar araştırması ve kullanılabilirlik testi yoluyla, birden fazla kanalda çeşitli kullanıcı kişilikleri için müşteri deneyimleri oluşturarak markanızın mevcut ve gelecekteki müşterileriyle etkin bir şekilde etkileşime girmesine yardımcı oluyoruz.

E-Ticaret UX tasarımı

Daha fazla müşteri çeken, kullanıcı katılımını artıran ve çevrimiçi satışları ve dönüşümleri artıran bir UX tasarlamak için işletmenizi, rakiplerini ve çevresindeki pazarı anlamak için zaman ayırıyoruz.

E-Ticaret tasarım ve geliştirme sürecimiz

E-Ticaret projelerine yönelik beş adımlı sürecimize göz atın;

01. Keşif
02. E-Ticaret stratejisi
03. Tasarım
04. Mühendislik
05. Bakım

Çevrimiçi mağazalar bugünlerde iş dünyasının önemli bir parçası ve güçlü bir çevrimiçi mağazaya sahip olmanın önemi her geçen gün artmaya devam ediyor.

İşletmenizin uzun vadede başarılı olmasını istiyorsanız, ürünlerinizi online mağazanız üzerinden satışa sunmanız oldukça önemlidir.

Neyse ki, bunu yapmanın birçok yolu var ve her işletme için uygun bir yöntem bulunmaktadır.

Biz sizlere bu yöntemlerden çok daha fazlasını sunuyoruz.

Haber bültenimize abone ol

Haberlerimizi ve fırsatlarımızı size ulaştırmak için bültenimize abone olun. Endişelenmeyin, spam'den nefret ediyoruz ve gizliliğinize saygı duyuyoruz.

Yükleniyor...