Biz Kimiz

Biz Kimiz

2019 yılı sonlarında başlayan bu süreç, yıllarca süren iyi dostlukların bir neticesinde oluştu, aynı sektörün farklı dallarında yer alan bizler bir araya gelerek 2020 yılında Konya'da Iconium bilişim firmasını hayata geçirdik.

Genç , heyecanlı ve dinamik bir ekip ile kendimize farklı sektörlerde sorunlar tespit ederek onlara çözümler sunmaya çalıştık.
Bu sayede çok farklı sektörde bilgi ve deneyim sahibi olduk ve müşterilerimizle sağlıklı ve güvenilir ilişkiler kurduk. Biliyoruz çok yeni bir firmayız ama şunu unutmayın ki yazılım teknolojisi artık genç beyinlerin ellerindedir.

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Bir iş süreci modeli oluşturma hakkında bilmeniz gereken her şeyi öğrenin.

Iconiım yazılım & Bilişim hizmetleri, işletmeler ya da firmalar için pek çok avantajı beraberinde getirir. Bu yazılımlar müşteri odaklı çözümler sunar ve her işletme için oldukça önemli bir konumda yer alan müşteri ilişkilerini yönetme imkanı verir. Müşteri ilişkileri yazılımları son yıllarda firmalar için vazgeçilmezlerden biri olmuştur. Bu yüzden giderek kendi içerisinde gelişen ve büyüyen bir yapı kazandığını söylemek yanlış olmaz. Özellikle müşteri portföyü; geniş kitlelere yayılan işletmelerde Iconiım yazılım & Bilişim oldukça önemli bir yere sahiptir.

Haber bültenimize abone ol

Haberlerimizi ve fırsatlarımızı size ulaştırmak için bültenimize abone olun. Endişelenmeyin, spam'den nefret ediyoruz ve gizliliğinize saygı duyuyoruz.

Yükleniyor...