Öncelikle Özel Yazılım Nedir Bunu Cevaplayarak Başlayalım


 

Özel Yazılım, firmanızın içinde bulunduğu mevcut standartların dışında kendine özgü ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda oluşturmak istediği programların bütünüdür diyebilir.

başka bir değişle müşteriye göre yazılım geliştirilmesinden daha çok müşterinin iş sürecini yazılıma göre uyarlaması beklenmektedir.

Yazılımları, paket program ve işletmelere özel yazılımlar olalacak şekilde iki kategori üzerinden ele alabiliriz.

Ancak her işletmenin farklı bir iş akışı ve dinamizmi olduğu için işletmelerin ortak özellikleri baz alınarak hazırlanan standart yazılımlar firmanıza özel problemleri çözmede yüzeysel çözümler sunmaktan öteye gidemezler.

Bundan dolayı dünya üzerinde yurt dışı ve yurt içinde bulunan işletmeler özel yazılım avantajlarını kullanarak rakiplerinin fark etmediği bir çok durumun bilincinde olarak farklılaşarak karlılıklarını artırırlar.

Sizin işletmenize özel hazırlanan işlemler bütünüyle birlikte iş takibini ve performas ölçümünü kolaylaştırırlar.

Özel Yazılım Avantajları Nelerdir?

Giderek gelişmekte ve büyümekte olan teknoloji dünyasında iş gücünden tasarruf etmeniz ve analiz edilebilir datalarınız ile daha verimli bir çalışma ortamınızı oluşturmak artık çok kolay.
Özel yazılımlar sayesinde düşündüğünüzden çok kısa bir sürede hem üst segmentte size özel yazılımların oluşmasına hem de yüksek verimde çalışmaya zemin hazırlayacak bir sistemden bahsedebiliriz.

İş dünyasında özel Konya yazılım kelimesinin yayınlaştığı bu dönemde Iconium Yazılım & Bilişim ailesi olarak kurumlara tam verimlilik ve kullanılabilirlik sağlayan özel yazılım çözümleri üretiyoruz.
Uzman ekibimiz sayesinde iş gücü maliyetlerinizi düşürmeyi ve sizlerin talebi doğrultusunda datalarınızın analizlerini yaparak kurum içi verimliliğinizi yükseltiyoruz.
Ürettiğimiz küçük, orta veya büyük ölçekli özel yazılımlar sayesinde işinizi daha da kolaylaştırarak firmanızı daha ileriye taşımayı hedefliyoruz.

REFERANSLARIMIZ

Bizimle çalışmayı tercih den referanslarımız.

Sizleri Bilgilendiriyoruz

Sektör hakkında sizlere güncel bilgiler aktarıyoruz.

Dijitalleşme sürecinde sizlere yardımcı olmak için edindiğimiz deneyimlerimleri ve tecrübeleri sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. Bizi takipte kalamaya devam edin.

Tüm Yazılar
Bir Yazılım Geliştirme Sürecinin Uygulamada ve Web Projelerinde ki Önemi Nedir ?

Haber bültenimize abone ol

Haberlerimizi ve fırsatlarımızı size ulaştırmak için bültenimize abone olun. Endişelenmeyin, spam'den nefret ediyoruz ve gizliliğinize saygı duyuyoruz.

Bizi Tanıyın

Footer Metni

Yükleniyor...